Mladší žáci opět úspěšní v dalším turnaji I. ligy

Další velmi úspěšný turnaj mají za sebou naši mladší žáci. V dalším kole I. ligy mladších žáků, které se hrálo tentokrát v Praze, těsně podlehli jen letos silnému týmu ze Strakonic. Na turnaji se hráči KVP museli obejít bez zraněného kapitána a nejlepšího střelce týmu Karla Vlka.

V úvodním utkání nastoupili proti týmu SK Děčín a po vyrovnaném prvním poločase, který skončil nerozhodným výsledkem 3:3, ve druhé půli zápasu získali převahu a brali vítězství 6:9. Střelecky se s pěti góly blýskl Vítězslav Navrátil.

Druhý zápas proti Slavii Praha měl podobný průběh jako ten úvodní – tentokrát soupeř dokázal vzdorovat tři čtvrtiny, ale v té poslední už mu došly síly, naši kluci ji vyhráli jasně 4:0 a dovedli zápas do vítězného konce poměrem 8:3. I gólově se prosadili stejní střelci stejným počtem gólů – Vítězslav Navrátil 5 a Filip Otáhal 3.

Nedělní zápasy pak přinesly o poznání dramatičtější podívanou. V prvním zápase proti Steppu Praha, se kterým KVP Přerov bojuje o druhou příčku tabulky, když se stejným počtem bodů a jen díky rozdílu jediné remízy je náš tým aktuálně třetí, se potvrdil očekávaný vyrovnaný souboj. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané a ještě v poslední minutě utkání byl stav 4:4. Utkání rozhodl vítězným gólem Pavel Pospíšil, když střelou z poloviny hřiště tři vteřiny před koncem dokázal překonat gólmana soupeře a naši kluci díky bojovnému výkonu celého týmu zvítězili.

Posledním soupeřem byl velmi dobře hrající tým ze Strakonic. V poločase utkání  tým KVP Přerov dokonce vedl rozdílem dvou gólů, ve třetí čtvrtině ale soupeř třemi rychlými góly získal náskok a ačkoliv naši kluci v poslední části zápasu zabojovali, rozdílový náskok soupeře už nedokázali vyrovnat a Strakonicím podlehli 7:5.

SK Děčín – KVP Přerov 6:9 (2:2, 1:1, 1:3, 2:3)

Góly: Navrátil 5, Otáhal F. 3, Langr 1

KVP Přerov – SK Slavia Praha 8:3 (1:1, 1:1, 2:1, 4:0)

Góly: Navrátil 5, Otáhal F. 3

Stepp Praha – KVP Přerov 4:5 (1:1, 2:2, -:-, 1:2)

Góly: Langr 2, Pospíšil 1, Děkan 1, Navrátil 1

AJ Fezko Strakonice – KVP Přerov 7:5 (1:1, 1:3, 3:0, 2:1)

Góly: Langr 2, Navrátil 2, Děkan 1