Mladší žáci porazili Olomouc a remizovali s Kometou

Mladší žáci o víkendu odehráli úspěšný turnaj v brněnském bazénu. v přátelských utkáních nejprve remizovali s hráči Komety Brno 12:12 a pak porazili tým SK UP Olomouc vysoko 15:6.

Trenér Jarolím byl s výsledkem spokojený a své svěřence chválil: ” Odehráli jsme velmi pěkná utkání ve kterých všichni kluci i holky hráli zodpovědně a podali výborný kolektivní výkon. Všechna družstva hrála ve velmi omlazených se sestavách a v obou utkáních jsme mohli do hry zapojit všechny hráče z  lavičky, což hodnotím jako další krůček k úspěchu. Zápas s Brnem byl vyrovnaný až do poslední minuty a skončil spravedlivou remízou. V utkání s  Olomoucí jsme měli jasnou převahu a po první čtvrtině jsme vedli 6:0.

Velmi dobrý výkon v obou utkáních podal předvedl brankář Sáva Biječek, který roste v nového kvalitního brankáře”.

Kometa Brno – KVP Přerov 12:12  (2:5,4:3,3:2,3:2)

KVP Přerov – SK UP Olomouc 15:6 (6:0,4:1,2:1,3:1)
Další přátelské zápasy se odehrají v Olomouci, ale termín ještě není znám.
Fotografie z nedělních zápasů naleznete ve Fotogalerii ve složce “Mladší žáci”. Foto M. Biječek.