Žáci KVP Přerov vyhráli mezinárodní turnaj “O pohár starosty města Chropyně“

Žáci KVP Přerov vyhráli mezinárodní turnaj “O pohár starosty města Chropyně“

Všechny naše mládežnické týmy zahájily v posledním prázdninovém týdnu přípravu na novou sezónu. Tradiční soustředění v Přerově tentokrát ovlivnilo ne úplně příznivé počasí, ale zejména stále probíhající oprava domácího bazénu, proto bylo soustředění zaměřeno velkou měrou na kondiční přípravu v tělocvičně a plaveckou část ve venkovním bazénu.

Vyvrcholením soustředění byla účast na mezinárodním turnaji „O pohár starosty města Chropyně“, kterého se zúčastnily týmy SK Slavia Praha, KVP Komárno (SK) a Palac mlodiezy Warszawa (PL). Turnaj se hrál v těžkých podmínkách, způsobených kombinací v chladného počasí v uplynulém týdnu a velmi studenou vodou v nevyhřívaném chropyňském bazénu. Podmínky byly ale pro všechny týmy stejné a naši hráči si s nimi poradili bravurně. V základní části zvítězili ve všech třech utkáních a v nedělním finále přehřáli těžkého soupeře z Komárna a zaslouženě brali zlaté medaile.

Kluci předvedli velmi dobré výkony, ve všech utkáních plnili důsledně pokyny trenérů, skvěle fungovala obrana i spolupráce v útoku a hlavně se mohli spolehnout na téměř bezchybně chytajícího gólmana Jakuba Flajšara, který byl také vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Sestava: Flajšar J., Petráš, Fritscher, Navrátil, Tšpon, Pospíšil, Flajšar M., Přikryl T., Stejskal, Otáhal F., Kozák, Vlk,

Konečné pořadí turnaje:

1. KVP Přerov

2. KVP Komárno

3. PM Varšava

4. Slavia Praha

 

KVP Přerov – Slavia Praha 7-4 (2-1, 1-3, 1-0, 3-0)

Góly – Vlk 4, Tšpon 2, Navrátil 1

 

KVP Přerov – PM Varšava 10-5 (4-0, 3-3, 0-1,3-1)

Góly – Vlk 3, Navrátil 3, Otáhal F. 2, Pospíšil 1, Kozák 1

 

KVP Přerov– KVP Komárno 4 – 2 (0-0, 2-1, 0-0, 2-1)

Góly – Pospíšil 2, Vlk 1, Navrátil 1

 

Finále

KVP Přerov – KVP Komárno 3 – 1