Starší žáci o víkendu bojovali v domácím bazénu

V přerovském bazénu se o víkendu odehrál turnaj 3. ligy starších žáků ve vodním póle, ve kterém domácí KVP hostil týmy AJ Strakonice B, STEPP Praha B a KVS Plzeň.

Nejlepší výkon podali domácí hráči v dramatickém utkání proti týmu STEPP Praha B, ve kterém přes zaváhání v první čtvrtině podali velmi dobrý kolektivní výkon a přestože se zápas nepodařilo dotáhnout do vítězného konce, tak byli domácí hráči pražanům rovnocenným protivníkem. I utkání proti týmu AJ Strakonice B bylo celou dobu vyrovnané, ale v poslední čtvrtině už přerovským borcům nestačily síly a z vítězství se radoval strakonický celek.

Domácím hráčům se sice nepodařilo vítězit, ale trenér Přikryl své svěřence a předvedený výkon pochválil: “Chtěl bych vyzdvihnout zejména oba gólmany Příkazského a Biječka. Velkým překvapením byl pro mne výkon obránce Škuty, který si dokázal poradit s o dva roky staršími soupeři. Tradičně bojovný výkon podal útočník Výborný, ale a bojovnost je potřeba pochválit celý tým“. Přesto ale trenér Přikryl zdůraznil, že družstvo má ještě velké rezervy: „Nepodařilo se nám sice bodovat, ale zejména pro mladší hráče, kteří budou příští rok tvořit jádro týmu starších žáků, to byla více než kvalitní příprava. Věřím, že sami hráči vidí, kde je třeba přidat. Čeká nás na tréninku ještě hodně práce, než se výsledkově posuneme na vyšší úroveň”.

KVP Přerov – AJ Strakonice B 3:7 (0:0 2:2, 1:2, 0:3)

Góly: Jánošík 1, Talla 1, Výborný 1

KVP Přerov – STEPP Praha B 9:13 (2:6,4:3, 2:1, 1:3)

Góly: Talla 2, Jánošík 2, Škuta 2,Zapletal 2, Výborný 1

KVP Přerov – KVS Plzeň 4:22 (0:4, 1:6, 2:8, 1:4)

Góly: Výborný 3, Talla 1