Starší žáci porazili Strakonice

První vítězství ve II. lize vybojovali starší žáci, když v úvodním utkání druhého turnaje soutěže porazili družstvo AJ Strakonice “A” poměrem 7:4. V úvodu zápasu vstřelil pěkné tři góly kapitán Výborný a když se k němu přidali s jedním gólem i spoluhráči Sosa a Kohout, po první čtvrtině svítilo na světelné tabuli pěkné skóre 5:1 pro KVP. Ve druhé čtvrtině přidali po gólu ještě Biječek a Výborný, soupeř nedokázal gólově zareagovat a druhou polovinu utkání zahajovali hráči KVP s pohodlným náskokem 7:1. Druhý poločas byl zejména ve znamení disciplinované obranné hry domácích hráčů a přestože se již gólově neprosadili a hráči Strakonic se snažili výsledek zvrátit ve svůj prospěch, tak hlavně  díky koncentrovanému výkonu celého týmu, ale i pěkným zákrokům brankáře Příkazského vyhrál KVP nad týmem Strakonic 7:4.

Další dva soupeři byli už nad síly domácích hráčů. Ve večerním zápase proti Slavii Praha se na hráčích projevila únava z těžkého utkání proti Strakonicím a zkušenějšímu soupeři podlehli vysoko 4:14. Souboj s Kometou Brno byl o poznání vyrovnanější a přestože nakonec hráči KVP prohráli 8:4, soupeři nedali vítězství zadarmo. Zejména ve druhé půli zlepšili obrannou hru a sehráli se soupeřem vyrovnanou partii, nicméně na vítězství to díky náskoku Komety z prvního poločasu nestačilo.

Fotoreportáž z utkání proti Kometě Brno naleznete ve fotogalerii v záložce Starší žáci:

(Foto: M.Búry)

KVP Přerov – AJ Strakonice “A” 7:4 ( 5:1, 2:0, 0:1, 0:2)

Góly: Výborný 4, Biječek 1, Sosa 1, Kohout 1

SKP Kometa Brno – KVP Přerov 8:4 (2:0, 3:1, 1:1, 2:2)

Góly: Výborný 2, Biječek 1, Škuta 1

KVP Přerov – SK Slavia Praha 4:14 (1:4, 1:3, 1:2, 1:5)

Góly: Výborný 2, Krumpholz 1, Škuta 1