Starší žáci i v oslabené sestavě vybojovali tři vítězství ve druhém turnaji I. ligy

Starší žáci i v oslabené sestavě vybojovali tři vítězství ve druhém turnaji I. ligy

Po nevydařeném úvodním únorovém turnaji I. ligy, ve kterém se jim nepodařilo vybojovat ani jednu výhru, měli naši starší žáci o víkendu šanci na reparát, tentokrát před domácím publikem. A podařilo se jim to naprosto skvěle. Ve čtyřech zápasech vybojovali tři vítězství a podlehli pouze soupeřům ze Steppu Praha, kteří jsou v čele tabulky I. ligy.

Vítězství jsou o to cennější, že náš tým byl kvůli velké marodce výrazně doplněn hráči z týmu mladších žáků a už tak mladý tým, který hraje kategorii starších žáků prvním rokem, bojoval proti většinou o dva roky starším soupeřům, což je v této kategorii výrazný rozdíl. Tím spíš všichni kluci zaslouží obrovskou pochvalu za skvělý týmový výkon a bojovnost – trenéři se mohli spolehnout na velmi dobře hrající hráče základní sestavy, které skvěle doplňovali mladší kluci a velkou oporou byl v brance perfektně chytající gólman Lukáš Vilím.

A ikdyž se určitě v jejich hře našly chyby a kluci mají před sebou ještě hodně práce, je na jejich výkonu vidět poctivá tréninková příprava a trenéři byli spokojení. I fanoušci, kteří i tentokrát  zaplnili celou tribunu a skvěle náš tým podporovali, byli nadšení. Děkujeme za podporu!

KVP Přerov – Stepp Praha 4:12 (0:4, 0:3, 2:3, 2:2)

Góly: Přikryl Adam 2, Vlk Karel 1, Novotný Ondřej 1

KVP Přerov – Slavia 7:5 (1:0, 2:3, 3:0, 1:2)

Góly: Mytsiuk Yurii 2, Stejskal Jan 1, Novotný Ondřej 1, Novotný Jakub 1, Vlk Karel 1, Přikryl Adam 1

KVP Přerov – AJ Strakonice 9:4 (2:1, 2:2, 3:0, 2:1)

Góly: Novotný Ondřej 3, Přikryl Adam 2, Mytsiuk Yurii 2, Kovář Adam 1, Hriník Filip 1

KVP Přerov –  SK Děčín 10:5 (4:1, 4:2, 1:1, 1:1)

Góly: Mytsiuk Yurii 3, Přikryl Adam 2, Hriník Filip 1, Otáhal Filip 1, Stejskal Jan 1, Běhalík Štěpán 1, Novotný Ondřej 1

Sestava: Vilím Lukáš, Hriník Filip, Otáhal Filip, Stejskal Jan, Tšpon Roman, Běhalík Štěpán, Novotný Jakub, Pospíšil Pavel, Mytsiuk Yurii, Vlk Karel, Přikryl Adam, Děkan Lukáš, Novotný Ondřej, Kovář Adam, Flajšar Jakub, Langr Jan,

Trenéři: Otáhal Jiří, Přikryl Petr, Flajšar Jiří