Mladší žáci v Poháru ČSVP slaví dvě vítězství

Mladší žáci v Poháru ČSVP slaví dvě vítězství

Velmi dobrý výsledek uhráli mladší žáci KVP Přerov na Poháru ČSVP. V domácím prostředí přerovského bazénu vybojovali dvě cenná vítězství, když porazili týmy Hradce Králové a Tábora. Nad jejich síly byly naopak družstva Strakonic a Slavie Praha.

Velmi dobrými individuálními výkony se blýskli Miroslav Netopil a Adam Přikryl, ale velkou pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří podali skvělý týmový výkon a před domácím publikem předvedli velké nasazení a bojovnost, díky kterému se mohli radovat ze dvou vítězných zápasů.

Trenér Petr Přikryl byl s výkony svých svěřenců spokojený: „ Je třeba kluky pochválit za bojovnost a snahu. Po více než roce a půl z důvodu covidové pauzy jsme konečně mohli odehrát soutěžní turnaj a navíc před domácími fanoušky, kteří kluky hnali a povzbuzovali. Máme mladý tým a každý zápas je pro nás cenná herní praxe. Teď nás čeká další práce v tréninku, abychom se dále zlepšovali….“

Sestava: Vilím, Gerec, Hriník, Netopil, Přikryl T., Děkan, Petráš, Běhalík, Novotný J., Otáhal F., Vlk, Přikryl A., Novotný O., Příkazský M.

KVP Přerov – Slavia Hradec  Králové 13:6 (3:0, 0:2, 5:2, 5:2)

Góly KVP: Netopil 5, Přikryl A. 4, Běhalík 2, Děkan 1, Vlk 1

TJ Tábor – KVP Přerov 7:13 (1:4, 2:3, 1:2, 3:4)

Góly KVP: Netopil 4, Běhalík 3, Novotný J. 2, Vlk 2, Hriník 1, Přikryl A.1

KVP Přerov – SK Slavia Praha 5:13 (1:3, 2:4, 2:2, 0:4)

Góly KVP – Přikryl A. 3, Netopil 2

Asten Johnson Fezko Strakonice – KVP Přerov 19:3 (7:0, 4:1, 3:2, 5:0)

Góly KVP – Přikryl A. 1, Vlk 1, Příkazský M. 1

Partnerem KVP Přerov je společnost České dráhy, a.s.