Mladší žáci momentálně na 3. příčce v I. lize, starší žáci na výhru zatím čekají a muži budou bojovat o play-off

Mladší žáci momentálně na 3. příčce v I. lize, starší žáci na výhru zatím čekají a muži budou bojovat o play-off

Dvě výhry a dvě porážky a aktuálně třetí příčka v tabulce I. ligy, taková je aktuální bilance našich mladších žáků po víkendovém turnaji ve Strakonicích.

Do turnaje vstoupili hráči KVP Přerov smolnou prohrou s papírově slabším soupeřem ze Slavie Praha, které mu podlehli po vyrovnaném souboji těsně o gól poměrem 8:9. Do druhého zápasu už zmobilizovali síly a druhého pražského soupeře ze Steppu Praha porazili také těsným výsledkem, tentokrát 10:8.

V prvním nedělním utkání nestačili na silnějšího soupeře Strakonic, když domácímu týmu vzdorovali vyrovnanou hrou první polovinu utkání, ale v druhé části hry už jim síly nestačily a utkání ztratili poměrem 12:5.

Trenér Petr Přikryl litoval neproměněných šancí zejména v zápase se Slavií Praha: “Sahali jsme po třech výhrách, ale v utkání proti Slavii Praha jsme trestuhodně neproměňovali šance, i takové zápasy jsou však pro náš tým přínosem. Liga je velmi vyrovnaná a jsme za takové zápasy rádi, pro kluky to je velká zkušenost. Za 14 dní budeme mít možnost opět změřit síly s našimi soupeři na třetím turnaji, který hostí Stepp Praha.“

SK Slavia Praha – KVP Přerov 9:8 (2:3, 4:2, 2:2, 1:1)

Góly: Vlk Karel 4, Navrátil Vítězslav 2, Otáhal Filip 2

KVP Přerov – Stepp Praha 10:8 (4:1, 3:1, 1:4, 2:2)

Góly: Navrátil Vítězslav 3, Vlk Karel 2, Otáhal Filip 2, Přikryl Tomáš 1, Děkan Lukáš 1

AJ Strakonice – KVP Přerov 12:5 (2:1, 3:2, 1:0, 6:2)

Góly: Navrátil Vítězslav 2, Otáhal Filip 1, Kozák Matyáš 1, Děkan Lukáš 1

SK Děčín – KVP Přerov 9:11 (2:6, 2:1, 3:2, 2:2)

Góly: Vlk Karel 4, Pospíšil Pavel 3, Navrátil Vítězslav 3, Otáhal Filip 1

 

A jaké jsou plány ostatních týmů KVP Přerov?

Starší žáci v I. lize starších žáků zatím na výhru čekají. Herní pauzu v tomto období využívají k intenzivní přípravě, kterou jistě zúročí spolu s výhodou domácího prostředí v dalším turnaji v termínu 22. – 23. 4. v Přerově.

Ještě týden před turnajem starších žáků zabojují muži o naději postupu do play-off I. ligy, když 15.4. doma hostí Stepp Praha a Slavii Praha. Tým mužů KVP Přerov má v této chvíli ze všech týmů usilující o první čtyřku nejméně výhodnou pozici a je na 5. místě.

Na konci dubna se pak s vnitřním bazénem na delší čas naši hráči rozloučí. Bazén bude uzavřen na cca 6 měsíců z důvodu rekonstrukce bazénové vany. Více viz článek:

Opravy uzavřou od května přerovský bazén. Sportovci využijí venkovní areál.

Uzavření vnitřního bazénu bude tak pro KVP Přerov největší výzva za poslední období.