Mladší žáci vyhráli II. ligu

Mladší žáci vyhráli II. ligu

Mladší žáci KVP Přerov slaví velký úspěch. Suverénně přišli celou soutěží a zaslouženě vybojovali zlaté medaile.

Posledním turnajem II. ligy prošel tým KVP s jediným zaváháním v úvodním zápase proti týmu TJ Tábor. V dalších dvou utkáních proti SK UP Olomouc a Slavii Hradec Králové už naši hráči své soupeře jasně přehráli a po dlouhé době tak mládežnický tým KVP Přerov slaví zlaté medaile. Turnaj v Táboře byl pomyslnou tečkou za letošní postcovidovou sezónou a všichni kluci zaslouží velkou pochvalu. Trenéři se mohli spolehnout nejen na tradičně dobré výkony zkušených hráčů základní sestavy, ale ostudu neudělali ani nováčci , kteří v letošní sezóně sbírali své první zkušenosti a celý tým udělal během letošní sezóny velký pokrok a má velký potenciál do budoucna.

Trenér Petr Přikryl samozřejmě své svěřence chválil a současně nastínil plán přípravy na nejbližší období: „Chtěl bych poděkovat celému týmu za nasazení a přístup k tréninkům, zápasům v sezóně. Nebylo vůbec jednoduché v této pocovidové sezóně kluky připravit a byl vidět velký výkonnostní rozdíl mezi začátkem sezóny a výkony na konci sezóny. A jen nedostatek herní a tréninkové praxe na podzim byl důvodem, že jsme v podzimních rozřazovacích turnajích jen o skóre nehráli jarní část v 1.lize. Ale na druhou stranu nám to dalo větší prostor se věnovat hráčskému rozvoji kluků, všichni dostali příležitost si zahrát a podařilo se vytvořit pevné jádro, které bude příští sezónu válčit v soutěžích mladších i starších žáků. Ted nás čekají do konce školního roku trochu volnější tréninky a hlavně bude suchá příprava i s fotbálky, na které se kluci moc těší. Pak si od bazénu chvíli odpočineme a do vody se vrátíme až v srpnu na letní přípravu“.

TJ Tábor – KVP Přerov 14:11 (4:2, 3:2, 4:3, 3:4)

Góly: Mytsiuk Yurii 8, Přikryl Adam 1, Otáhal Filip 1, Příkazský Martin 1

KVP Přerov – SK UP Olomouc 17:9 (9:0, 1:3, 5:4, 2:2)

Góly: Přikryl Adam 5, Mytsiuk Yurii 4, Běhalík Štěpán 4, Vlk Štěpán 2, Netopil Miroslav 1, Děkan Lukáš 1,

KVP Přerov – Slavia Hradec Králové 14:5 (3:1, 3:1, 4:1, 4:2)

Góly: Mytsiuk Yurii 4, Běhalík Štěpán 3, Otáhal FIlip 2, Vlk Karel 2, Přikryl Adam 1, Kovář Adam 1, Hriník Filip 1

Sestava: Flajšar Jakub, Gerec Jan, Hriník Filip, Přikryl Tomáš, Mytsiuk Yurii, Děkan Lukáš, Běhalík Štěpán, Navrátil Vítězslav, Netopil Miroslav, Otáhal Filip, Vlk Karel, Přikryl Adam, Příkazský Martin, Kovář Adam, Petráš Alex, Pospíšil Pavel