Boje o titul Mistra ČR začínají o víkendu v Plzni

O tomto víkendu začíná v Plzni  první finálový turnaj play-off I. ligy mužů. KVP Přerov čeká náročný duben a květen, kdy se ve čtyřech finálových turnajích utkají ve 12-ti zápasech s týmy Stepp Praha, Kometa Brno a Slávia Praha.  O Mistru ČR se rozhodne na závěrečném turnaji 27-28.5, který hostí Přerov.

Výsledky základní části ukázaly, že všichni čtyři účastníci finále mají šanci na mistrovský titul a o konečném umístění rozhodne zejména správné načasování formy a lepší fyzická připravenost.

“Nečekají nás vůbec jednoduché zápasy a šance na mistrovský titul vidím pro všechny účastníky finálových bojů vyrovnané. Všechny týmy ukázaly v základní části svou kvalitu a nemyslím si, že my bychom měli patřit k favoritům. Očekávám vyrovnané výsledky. Turnajový systém finále nám v loňském roce ukázal, že je třeba hrát do poslední chvíle a nic nepodcenit. Osobně bych přivítal, spíše klasické play-off, které má z mého pohledu daleko atraktivnější náboj a i po sportovní stránce se jedná o lepší model. Nicméně je tu systém turnajů a je třeba se soustředit na každý zápas.“ uvedl k nadcházejícím bojům Petr Přikryl.

Věříme, že víkendový turnaj bude pro naše borce úspěšný a že se jim v Plzni podaří udělat první krok k mistrovskému titulu!