Přerovský bazén je opět tréninkovým centrem mládežnických reprezentací

Přerovský bazén je opět tréninkovým centrem mládežnických reprezentací

I díky dlouhodobě velmi dobrým tréninkovým podmínkám na přerovském bazéně zde v termínu 8. – 10. 3. 2024 proběhl již druhy přípravný kemp reprezentačních výběrů kategorie chlapců U14 a U16, kterého se účastní nejlepší hráči z celé ČR.

Z týmu KVP Přerov jsou do reprezentačního výběru nominováni brankář Jakub Flajšar, křídelník Karel Vlk, obránce Filip Otáhal v kategorii U14 a brankář Lukáš Vilím, centr Miroslav Netopil a útočník Adam Přikryl v kategorii U16.

V průběhu víkendu hráči absolvovali pět náročných tréninkových jednotek, zaměřených na kondiční i pohybovou průpravu ve vodě s následným nácvikem herních činnosti jednotlivce, ale i herních kombinací, které hráči zúročí v ostrých zápasech.

Další přípravný kemp čeká reprezentační tým U14 opět dubnu a bude znovu určen pro vybrané hráče z jednotlivých klubů, Cílem přípravy je mezinárodní turnaj Labe Cup, který se bude konat v červnu v Děčíně.

Vrcholem přípravy reprezentačního týmu U16 bude Mistrovství světa , které se uskuteční od 8. do 24. června na Maltě. Nejbližší přípravnou akcí je mezinárodní turnaj v maďarské Szentesi 24. 3. – 30. 3. Domácím fanouškům se reprezentační výběr představí na  mezinárodním turnaji 6 týmů v termínu 26. – 28. 4. v Přerově.

V trenérských týmech obou výběrů působí trenéři KVP Přerov Jiří Otáhal, Radek Otáhal a Jiří Flajšar.