Muži zvítězili v obou zápasech proti SK UP Olomouc

Muži zvítězili v obou zápasech proti SK UP Olomouc

Vítězně vyšli z obou zápasů proti SK UP Olomouc muži KVP Přerov. V prvním zápase, který se hrál na olomouckém bazéně, ale i v odvetě, která následovala již v domácím prostředí si se soupeřem poradili hladce 8:14 a 20:13.

Trenér KVP Radek Otáhal ocenil nejen přínosy nového tréninkového konceptu, ale i velmi kvalitní a disciplinovaný výkon celého týmu:

“Po velmi herně povedeném utkání v Brně, které jsme ztratili až v jeho závěru, jsem očekával stejný výkon i v rámci hanáckého derby. Kluci z Olomouce nás vždy dokáží potrápit, navíc na novou sezónu posílili kádr a na jejím začátku odehráli vyrovnaná utkání proti těžším soupeřům. Každopádně já jsem věřil, že náš nový tréninkový koncept, který jsme s bratrem Jirkou dali dohromady, přinese své ovoce. A tak se stalo, po celý zápas jsme byli lepším týmem a diktovali hru. Soupeř vždy využil našeho lehkého zaváhání, ale brankově se mu nás již dotáhnout nepodařilo. Musím říct, že na rozdíl od minulých vzájemných utkání, nebyla tato dvě zbytečně vyhecovaná a hráči obou týmů se soustředili ryze na hru.”

Dvě důležitá vítězství sice dávají teoretickou šanci na potup do play-off, ale trenér Otáhal vzhledem k výpadku tréninků po dobu rekonstrukce, se ale v odhadech budoucího vývoje sezóny drží při zemi:

“Zajistili jsme si dvě důležité výhry a ještě teoretickou šanci na postup do vyřazovacích bojů. V tomto jsem ale realista, neboť naše 7 měsíční tréninkové manko způsobené rekonstrukcí přerovského bazénu se za 1 měsíc dohnat nedá. Velký dík klukům za přístup, nasazení a bojovnost. Velký dík i kondičnímu trenérovi Jirkovi Flajšarovi, který kluky připravuje po fyzické stránce. V dalších zápasech základní části odevzdáme maximum, abychom dosáhli co možná nejlepšího umístění. Velký dík i fanouškům, kteří jako obvykle vytvořili úžasnou herní kulisu a doufám, že i my jsme je svým výkonem a výsledkem potěšili.”

Reportáž z domácího zápasu a rozhovor s trenérem Radkem Otáhalem naleznete zde: Reportáž

Sestava: Příkazský Petr, Mac Antonín, Frank Peter, Janíček Andrej, Mazánik Filip, Mazánik Mario, Jurčík Michal, Kostelník Tomáš, Dobeš Jiří, Kohout Tomáš, Otáhal Jiří, Holibka Kristián, Přikryl Petr, Přemyslovský Tomáš

 

SK UP Olomouc – KVP Přerov 8:14 (2:3, 1:3, 3:5, 2:3)

Góly: Holibka Kristián 4, Mazánik Filip 3, Mazánik Mario 3, Janíček Andrej 2, Kostelník Tomáš 1, Otáhal Jiří 1

KVP Přerov – SK UP Olomouc 20:13 (5:1, 5:3, 5:4, 5:5)

Góly: Otáhal Jiří 4, Jurčík Michal 4, Kostelník Tomáš 3. Mazánik Filip 3, Frank Peter 2, Janíček Andrej 1, Mazánik Mario 1, Dobeš Jiří 1, Přemyslovský Tomáš 1