Nábor

OTÁZKY A ODPOVĚDI K NÁBORU DO VODNÍHO PÓLA

Kdy se konají tréninky přípravky vodního póla?

Stačí přijít na přerovský bazén a to každou neděli od 18 -19 hod nebo ve středu od 17-18 hod.

Musím umět plavat?

Stačí aspoň přeplavat šířku bazénu a celkově se nebát vody. Vše kolem plavání a dalších plaveckých aktivit naučíme. Kluci a holky v přípravce udělají během pár tréninků velký pokrok a postupně zvládají všechny plavecké styly a vůbec další plavecké dovednosti. Tréninky jsou zaměřeny tak, aby je každý bez problému zvládnul. Jsou doplněny zábavnou formou zaměřenou na různé vodní aktivity.

Kolik se platí?

Platí se měsíční členské příspěvky 400,- Kč, které se vybírají 2x za sezónu ve dvou splátkách po 2000,-kč.

Můžu hrát zápasy vodního póla?

V rámci nedělního tréninku, který je zaměřen nejen na samotné plavání, ale i různé další aktivity spojené s vodním pólem (jako šlapání, práce s míčem atd..)  si kluci a holky vždy ke konci tréninku zahrají zápas na šířku hřiště. Ti, kteří zvládnou tyto zápasy, se mohou zapojit do soutěžních zápasů mladších žáku a přípravek.

Proč právě hrát vodní pólo?

Vodní pólo má v Přerově velmi silnou a dlouholetou tradici a náš oddíl dokázal vychovat řadu vynikajících hráčů a reprezentantů České Republiky. Vodní pólo je kolektivní sport, který nabízí možnost získání velmi dobré fyzické kondice a možnost získání nových kamarádů. Tento sport je možno hrát delší dobu a je velmi dobře zvládnutelný při škole. Řada našich hráčů dokázala při hraní vystudovat vysokou školu. U tohoto sportu nehrozí závažnější zranění jako u jiných kolektivních sportů. Navíc je možnost se zúčastňovat řady zahraničních utkání, pravidelných letních táborů. Dále se jedná o poměrně levnou sportovní aktivitu bez toho, aniž by rodiče museli vynakládat závratné peníze.

v případě dotazů kontaktujte Petra Přikryla – email: kvpwaterpolo@gmail.com, mobil 739244544

Kontakujte nás