Starší žáci zahájili sezónu turnajem v domácím bazénu

V letošní sezoně má KVP Přerov v mládežnických soutěžích své zástupce pouze v kategorii starších žáků, kteří zahájili sezónu turnajem v domácím bazénu. O uplynulém víkendu hostili družstva SK UP Olomouc a Komety Brno.
KVP Přerov – SK UP Olomouc   1 : 12  (1:3, 0:3, 0:2, 0:4)
branky:  Výborný 1
Ačkoliv v minulých ročnících byli olomoučtí hráči Přerovanům rovnocenným soupeřem, úvodní utkání sezóny se domácím vůbec nevyvedlo a prohráli vysokým rozdílem. Trenér Jarolím nebyl s výkonem svých svěřenců moc spokojen: “Zápas skončil jednoznačným výsledkem ve prospěch hostů, V našem týmu dostali prostor všichni hráči z lavičky, a proto se rozdíl ve skóre zvyšoval velmi rychle. Jediný z hráčů, kdo podal optimální výkon byl brankář Sáva Biječek, který pochytal spoustu střel na naši branku a zabránil tak vyššímu rozdílu ve skóre.”
KVP Přerov – Kometa Brno 2:20 (0:4, 0:5, 0:6, 2:5)
“Také jednoznačný zápas pro hosty, bohužel jsme vlastní vinou do zápasu nastupovali oslabení o 2 hráče základní sestavy, takže bylo otázkou jen jakým rozdílem skóre prohrajeme. V naší brance dostal poprvé příležitost Petr Příkazský, který si počínal také velmi dobře, avšak narůstajícímu skóre nemohl sám bez pomoci všech hráčů zabránit. Poté, co se zranil i Václav Výborný a musel odstoupit ze zápasu opět dostala šanci celá lavička a zápas se jen dohrával”, hodnotil utkání trenér Jarolím.
Fotografie ze zápasů jsou uloženy v záložce Fotogalerie, sekce Starší žáci (foto: M. Búryová a KV)