Starší žáci v náročných podmínkách remizovali v Praze s AJ Strakonice

Hráči KVP Přerov o víkendu v pražském Podolí nastoupili k dalšímu turnaji poháru starších žáků.

Turnaj se odehrál ve venkovním bazénu, což bylo pro hostující týmy Přerova i Strakonic velkým překvapením. V náročných podmínkách za velmi chladného počasí a deště, kdy se teplota pohybovala kolem 10°C všichni hráči přistoupili k zápasům zodpovědně a podali maximální výkon.

Velmi kvalitní výkon podali kluci zejména ve druhém utkání proti AJ Strakonice, ve kterém nakonec remizovali 8:8. Domácí SK Slavia Praha pak KVP přehrála rozdílem 22:2.

 

KVP Přerov – SK Slávia Praha 22:2  (3:1, 8:0, 5:1, 6:0)

V prvním utkání proti SK Slavia Praha se do hry zapojili všichni hráči, včetně náhradníků ze střídačky, která byla nezvykle přímo ve vodě. Soupeř, který měl vyrovnanější tým, odehrál celé utkání naplno, proto zápas skončil tam vysokým bodovým rozdílem.
Góly: Tysovskyy  1 , Rosiak  1 (z penalty)
KVP Přerov – AJ Strakonice 8:8  (1:0, 4:3, 2:3, 1:2)
Druhý zápas proti AJ Strakonice byl soubojem dvou rovnocenných soupeřů a skončil spravedlivou remízou. Trenér Jarolím uvedl: “V utkání, které bylo velmi vyrovnané jsme již měli vyhrát, velké problémy nám však dělala hlavně děvčata, hrající v tomto týmu. Už se tolik nestřídalo a do utkání nastoupilo jen 10 hráčů, bohužel po dvou chybách v závěru utkání nám zbyl jen bod za zaslouženou remízu. Velmi dobrý výkon předvedl Tadeáš Zapletal,  jenž byl střelcem 2 gólů.”
Góly: Tysovskyy 3x, Zábojník 2x, Zapletal 2x, Výborný 1x
V této soutěži zbývá  odehrát domácí turnaj v Přerově, doufejme že již AJ Strakonice porazíme,