Soustředění v Chropyni 2019

Soustředění v Chropyni 2019

Na tradičním soustředění v Chropyni zahájili v posledním prázdninovém týdnu žáci a dorostenci KVP Přerov přípravu na novou sezónu. Soustředění bylo zaměřené zejména na kondiční přípravu, kterou kluci absolvovali nejen v rámci plaveckých tréninků a v tělocvičně, ale fyzičku nabírali i při cyklistických výjezdech do okolí Chropyně.

Chropyňské soustředění ale není jen o tréninkové dřině – trenéři pro své svěřence připravili i zajímavý doplňkový program. V rámci cyklistické přípravy si kluci zajeli do Kroměříže, kde navštívili místní hasičskou stanici, prohlédli techniku a vybavení a zažili i jak vypadá ostrý výjezd jednotky k zásahu. Součástí soustředění byla i ukázka sokolnictví, exkurze do čistírny odpadních vod a další doprovodné aktivity jako například střelba ze vzduchovky nebo beseda se zástupci BESIPu. Vzhledem k tomu, že se v Chropyni připravovali spolu s našimi hráči i týmy Slavie a Sparty Praha, došlo i přátelské utkání mezi KVP Přerov a Slavií Praha.

Zlatým hřebem je každoročně tradiční Chropyňský triatlon, ve kterém závodníci absolvují 800 m plavání, 7,5 km na kole a 2,5 km běhu. Naši borci se ve tvrdé konkurenci  rozhodně neztratili a umisťovali se ve svých kategoriích na stupních vítězů.

Kompletní fotoreportáž ze soustředění naleznete ve fotogalerii zde: https://www.kvpprerov.cz/fotogalerie/fotogalerie-mladez/