Hledáme nové hráče vodního póla!

Hledáme nové hráče vodního póla!

Do přípravky KVP Přerov zveme kluky i holky od 7 do 12 let, které baví míčové sporty a mají základní plavecké dovednosti (podmínkou je přeplavat bazén na šířku).

Tréninky přípravky probíhají každou neděli od 18:00 hod. a  středu od 17:00 hod. Sraz hráčů bude vždy před přerovským bazénem, kde si děti vyzvednou trenéři KVP Přerov.

!!! Po dobu rekonstrukce vnitřního bazénu budou tréninky probíhat ve venkovním bazénu, který bude pro potřeby sportovních klubů dostatečně vyhříván do koce října. Poté nebo dle počasí budeme do skončení opravy trénovat v náhradních prostorách!!!

PRVNÍ TRÉNINK ZAČÍNÁ VE STŘEDU 6.9.2022

Tréninky pod vedením zkušených trenérů jsou zaměřeny na zdokonalování plaveckých dovedností, práci s míčem a všestranný pohybový rozvoj.  Tréninky jsou vedeny zábavnou formou, aby děti vodní pólo vnímaly jako hru, která je baví a vytvořily si tak pozitivní vztah ke sportu. Po získání základních herních dovedností a návyků hrají vybraní hráči ve své kategorii soutěž v minipóle.

Pro více informací kontaktujte šéftrenéra mládeže Mgr. Petra Přikryla na telefonním  čísle +420 739 244 544 nebo e-mailem kvpwaterpolo@gmail.com.

Detailní informace k náboru naleznete také v záložce “Nábor”.