Starší žáci budou v nadstavbové části soutěže hrát o konečné 5. – 8. místo


Starší žáci úspěšně zakončili základní část Poháru ČSVP a pro boje v nadstavbové části postoupili v do 2. ligy, ve které budou hrát o konečné 5. – 8. místo v celorepublikové pohárové soutěži. V posledním turnaji základní části v domácím bazénu  sice v úvodním utkání podlehli Slavii Hradec Králové poměrem 5:15,  pak ale porazili TJ Tábor 14:10 a v nedělním napínavém utkání po pěkném a bojovném výkonu remizovali s týmem KVS Plzeň poměrem 5:5.

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii v záložce Starší žáci anebo zde:

http://www.kvpprerov.cz/starsi-zaci/gallery/starsi-zaci-turnaj-prerov-9-10-2-2019/

V konečném pořadí základní části se starší žáci KVP Přerov umístili na třetím místě za týmy KVS Plzeň a Slavia Hradec Králové, ale díky lepším výsledkům a skóre v celkovém pořadí postoupili do druhé skupiny nadstavbové části a budou proti týmům SKP Kometa Brno, SK Slavia Praha a AJ Fezko Strakonice „A“ bojovat o páté místo v konečném pořadí. O pohárový titul budou v 1. lize bojovat týmy SK Děčín, Stepp Praha „A“, KVS Plzeň a Slávia Hradec Králové. O konečné 9.-13.místo se utkají týmy SK UP Olomouc, TJ Tábor, AJ Fezko Strakonice „B“ a Stepp Praha „B“.

Nadstavbovou část zahájí naši borci turnajem v domácím bazénu v termínu 30.-31. března a celý březen tak budou trenéři Janíček s Přikrylem věnovat intenzivní přípravě týmu na závěrečné boje.

Pohár ČSVP starších žáků 9.  10. února  2018

KVP Přerov – Slavia Hradec Králové  5 : 15 (1:2, 1:5, 1:3, 2:5)

Góly: Výborný 3, Biječek 2

KVP Přerov – TJ Tábor 14 : 10 (5:4, 3:0, 3:0, 3:6)

Góly: Biječek 4, Škuta 4, Výborný 4, Krumpholz 1, Kittler 1

KVP Přerov – KVS Plzeň  5 : 5 (2:0, 1:2, 1:2, 1:1)

Góly: Výborný 3, Biječek 2

 

Konečná tabulka Poháru ČSVP starších žáků  skupina C :

1. KVS Plzeň 12 9 1 2 177:80 +97 19 bodů
2. Slavia Hradec Králové 12 9 0 3 115:72 +43 18 bodů
3. KVP Přerov 12 5 1 6 99:137 -38 11 bodů
4. TJ Tábor 12 0 0 12 73:175 -102 0 bodů

Turnaje 2. ligy:

1. turnaj    30. –  31. 3. 2019     pořadatel : KVP Přerov

2. turnaj    13. –  14. 4. 2019     pořadatel : SKP Kometa Brno

3. turnaj    11. –  12. 5. 2019     pořadatel : SK Slavia Praha

4. turnaj    25. –  26. 5. 2019     pořadatel : AJ Fezko Strakonice „A“