V Praze pokračovala soutěž mladších dorostenců

Předposledním turnajem pokračovala v Praze soutěž mladšího dorostu. Opět se hrálo venku, tentokrát  za krásného slunečného dne na bazéně v Edenu.
SK Slávia Praha : KVP Přerov   13:4  (2:2, 5:1,2:0 ,4:1)
branky: Šebestyán 2, Odložil 1, Mozola 1
V ranním utkání se našemu týmu povedla jen první čtvrtina, která skončila remízou. Potom hráči Slávie odhalili naši taktiku a zbraně, nasázeli nám ve druhé čtvrtině 5 branek a vytvořili si dobrý náskok k očekávanému vítězství. Jejich tlak na branku nepolevoval a po našich banálních chybách soupeř ve čtvrté čtvrtině opět dal 4 góly a o vítězi utkání bylo rozhodnuto. Do hry se zapojila celá lavička a i přes prohru v zápase byla nálada v týmu dobrá.
KVS Plzeň – KVP Přerov  12: 5  (1:1, 2:0, 2:1, 7:3)
branky: Šebestyán 1, Rosiak 1, Tysovský 1, Odložil 1, Mozola 1
Před velmi pěknou diváckou kulisou začalo za slunného podvečera naše druhé utkání se soupeřem s Plzně. Veliké množství lidí, které se slunilo na bazéně vytvořilo našemu utkání krásnou kulisu. Bohužel  se našemu týmu utkání vůbec nepovedlo, spoustu pokažených nahrávek, ztracených míčů na centru a asi všeobecná únava po celém dni čekání na zápas ovlivnilo veškeré dění ve vodě. Opět hrála celá lavička a únava se rozdělila mezi všechny hráče. Je to velká škoda, protože se soupeřem se dalo hrát vyrovnaně. Rozhodla až poslední čtvrtina utkání, ve které soupeř bodově odskočil a svůj náskok udržel až do konce.
TJ Tábor : KVP Přerov  neodehráno
Nedělní utkání náš tým z předem avizovaných důvodů neodehrál – bohužel se nám nepodařilo v Praze sehnat adekvátní ubytování za rozumnou cenu, takže jsme v sobotu museli odcestovat domů. Utkání bude pravděpodobně kontumováno ve prospěch soupeře 6:0 a o výsledku rozhodne Sportovně technická komise Českého svazu vodního póla. Pravděpodobně v souladu s pravidly dostane klub i pokutu za neodehrání zápasu.