V posledním kole základní části muži porazili Plzeň i Strakonice a v semifinále vyzvou Kometu Brno

Poslední kolo základní části 1. ligy, ve kterém vyjížděli do Strakonic a Plzně, mají za sebou muži KVP Přerov.

V prvním utkání proti AJ Strakonice se naši hráči v úvodu těžko dostávali do tempa a první poločas soupeř z opačného konce tabulky překvapivě vyhrál poměrem 8:6. V druhé půli ale zlepšili obrannou hru, začalo se dařit i v útoku a zápas skončil vítězstvím 11:15 pro KVP Přerov.

Utkání s KVS Plzeň zahájili suverénně a po úvodní čtvrtině, která skončila 5:0 pro Přerov to vypadalo na jednoznačný výsledek. Pak ale plzeňští zabojovali, ve zbytku utkání byli vyrovnaným soupeřem a hráči KVP si tak z Plzně odvezli vítězství 6:13.

Základní část 1. ligy tak zakončili muži KVP Přerov po vítězstvích v obou zápasech posledního kola na třetím místě tabulky a v semifinále play-off  vyzvou tým Komety Brno. První semifinálová série se bude hrát v termínu 6.-7. dubna 2019 na přerovském bazéně.

KVS Plzeň – KVP Přerov 6:13 (0:5, 2:3, 2:2, 2:3)

Góly: Jurčík 4, Frank 3, Janíček 2, Holibka 2, Mazánik F. 1, Přemyslovský 1

AJ Strakonice – KVP Přerov 11:15 (4:3, 4:3, 1:5, 2:4)

Góly: Frank 5, Holibka 2, Jurčík 2, Mazánik F. 2, Janíček 2, Tysovskyy 1, Přemyslovský 1